צור קשר
שלח
שם:
טלפון:
אימייל:
הערות:
+66-80-1271400
עברית English
חדשות ומבצעים בתאי פארדייז, ניתן לשנות טקסט זה דרך ממשק הניהול

התקן פלאש לא נמצא

חיפוש באתר
ממליצים
תאי פרדייז באינסטגרםתייגו את תמונותיכם ב #ThaiParadises ושתפו אותנו!
טיסות

כאשר אנו טסים לתאילנד אנו נתקלים בשיטת תמחור שונה אך פשוטה. הטיסות הזולות יימכרו לאלו שימהרו לרכוש כרטיסים, וטיסות הדקה התשעים שיוזמנו קרוב לתאריך הטיסה - הן טיסות יקרות יותר. לכן, כדאי להחליט לאילו יעדים ברצונכם לנסוע כמה שיותר מוקדם.
את הטיסות ניתן להזמין דרכנו, באתרים של חברות התעופה ובסניפים השונים של כל חברה תעופה. ובכל זאת, לא משנה במה תבחרו - אנו כאן כדי לעזור לכם למצוא את הטיסה הטובה ביותר עבורכם.
אז מיהן חברות התעופה בתיאלנד?
בתאילנד ישנן שש חברות תעופה: בנקוק אייר, תאי אייר,תאי סמייל, נוק אייר, אייר אסיה ואוריינט תאי.

תאי איירוויס - Thai Air
חברת תאי איירוויס היא החברה הלאומית של תאילנד והיא נחשבת חברת תעופה נחשקת וברמה גבוהה מבחינת איכות הטיסות, המזון המוגש במטוס, הנוחות, השירות והגעה ליעדים רבים בכל רחבי העולם.
בנגקוק אייר - Bangkok Air
בנגקוק אייר היא חברת תעופה הנחשבת חברת בוטיק באזור אסיה. לחברה שירות טיסות מצוין, מטוסים מעולים וארוחות מלאות שמוגשות גם בטיסות קצרות. מי שיטוס דרך חברת זאת יוכל ליהנות מהעברת זמן המתנה לטיסה בטרקלין נעים הנמצא בכל שדה תעופה והוא המיועד לנוסעים מכל מחלקה. בטרקלין ישנן הנאות ושירותים קטנים כמו: אוכל, שתייה, מגזינים, אינטרנט, מחשבים,כורסאות מנוחה וכו`. בשדה תעופה הממוקם באי קו סאמוי אפילו מסיעים את הנוסעים באמצעות קרוניות מדליקות לשירותם ונוחיותם של הנוסעים.
אייר אסיה - Air Asia
אייר אסיה היא חברת תעופה בבעלות פרטית והיא נחשבת לזולה מבחינת עלות כרטיסים. מכירת הכרטיסים המוזלים שלה נמכרים בדרך כלל באינטרנט ומוזמנים מספר חודשים מראש על ידי המטיילים. לחברה מספר תנאים קשוחים מבחינת הנחות לילדים, צ'ק אין מדויק ומספרי מושבים, אך הם מגיעים בד ובד עם מחירים זולים יחסית וכדאיים. טיסה דרך חברת אייר אסיה מומלצת כאשר אתם יכולים להזמין זמן רב מראש ובכך להוזיל את עלויות הטיסה משמעותית. כאשר אתם מזמינים טיסה דרך אייר אסיה חשוב להקפיד על כל הפרטים היות וההזמנה נעשית דרך האינטרנט. פרטים כמו כובד המשקל אותו תיקחו במזוודה או משקלו של תיק יד - מאד חשובים על מנת שתוכלו לדעת בדיוק כמה תשלמו על משקל עודף במידה וישנו. עבור מזוודות גדולות שנשלח לבטן המטוס נשלם בנפרד במהלך ההזמנה.המשקל המותר לתיק יד בחברת התעופה אייר אסיה הוא משקל של עד 7 קילוגרמים.
חברת נוק אייר
חברת נוק אייר וגם חברת 12 גו הן חברות תעופה המחזיקות בצי מטוסים לא גדול ומטוסים קטנים יחסית עם מספר מושבים מצומצם יחסית לחברות התעופה הגדולות יותר הטיסות מתנהלות בשדה התעופה הישן בבנקוק שנקרא דון מואנג והן נחשבות טיסות זולות יחסית בכל הטיסות הבינלאומיות יש להיות שלוש שעות לפני הטיסה, בטיסות פנימיות מומלץ להגיע שעה לפני ההמראה. בטיסות פנים לאחר טיסה בינלאומית, מומלץ לקחת מרווח ביטחון של שלוש שעות בין טיסה לטיסה. את כל הטיסות ניתן להזמין גם דרך תאי פרדייז במילוי פרטי נוסעים. 1.שמות בדיוק כפי שרשום בדרכונים באנגלית 2.תאריכי לידה לילדים מתחת לגיל 12(במידה ורלוונטי) 3.תאריכים ושעות טיסה מועדפות
אוריינט תאי - Orient Thai
חברת תעופה זולה (Low-cost carrier או LCC נקרא בעברית לפעמים גם "לואו קוסט") חברת תעופה שמחירי טיסותיה נמוכים מאוד בהשוואה לחברות התעופה הלאומיות; המחיר הנמוך מתאפשר בשל היעדרם של שירותים מסורתיים לנוסע כגון
  1. קיימת מחלקת טיסה אחת בלבד.
  2. תמחור פשוט וברור, כשלרוב מחירי הכרטיסים עולים ככל שמתמלא המטוס, כך שהמקדימים להזמין נהנים מן המחירים הנמוכים ביותר. הכרטיסים אינם ניתנים לביטול, ואין אפשרות "לשמור מקום עד התשלום. כמו כן חישוב המחיר מבוסס על טיסות בכיוון אחד, ולא על טיסות הלוך-חזור כמו בחברות תעופה מסורתיות, דבר המפשט מאוד את הליך ההזמנה
  3. מקומות לא מסומנים, דבר המעודד את הנוסעים לעלות למטוס מוקדם ומבטיח עלייה למטוס מהירה וחלקה.
אוריינט תאי מוכרת גם בשמה השני: 12GO מפעילות טיסות יומיות לפוקט,צ'יאנג מאי ויעדים נוספים.רוב הטיסות מופעלות משדה"ת הישן של בנגקוק,דון מואנג,ולא משדה"ת החדש. בניגוד לחברות תעופה לואו קוסט אחרות אוריינט תאי מציעה לנוסעים תנאים די נדיבים כגון חטיף קל במהלך הטיסה,אפשרות לבחור מקומות ישיבה וגם מזוודה עד 20 ק"ג שניתן לשלוח לבטן המטוס.
הזמן עכשיו
שם מלא באנגלית
טלפון
אימייל
מבוגרים
ילדים תחת גיל 12
חברת תעופה
מיעד
ליעד
תאריך
הערות
הקלד את האותיות המופיעות בתמונה
הזמן עכשיו

התקן פלאש לא נמצא