צור קשר
שלח
שם:
טלפון:
אימייל:
הערות:
+66-80-1271400
עברית English
חדשות ומבצעים בתאי פארדייז, ניתן לשנות טקסט זה דרך ממשק הניהול

התקן פלאש לא נמצא

חיפוש באתר
ממליצים
תאי פרדייז באינסטגרםתייגו את תמונותיכם ב #ThaiParadises ושתפו אותנו!
שאלות כלליות
אופן ביצוע ההחזר

ההחזר יועבר תוך 7 ימי עסקים לחשבון בנק .שערי ההמרה נקבעים לפי הבנק התאילנדי וכמו כן ההחזר אינו כולל את עמלת הסליקה של 3% כיוון שסכום זה נגבה ע"י הבנק בתאילנדי וחברת האשראי בתאילנד.

ביטול הזמנת מלונות

במידה של ביטול/שינוי הזמנה בטווח של 30 יום עד ליום הכניסה למלון מדובר על קנס של 1-2 לילות שהמלון גובה,תלוי במלון,כל מקרה לגופו ואין מדיניות אחידה של המלונות בנוגע לנושא זה.בתקופה שבין התאריכים 20/12-15/01 המלון קונס בכל השהות ולא ניתן לבטל ולקבל זיכוי כספי עבור הזמנות שבוטלו בתקופה זו.


במקרה של ביטול/שינוי הזמנה במהלך השהות במלון אז המלון גובה קנס מינימלי של 2 לילות ועד כל שהות התקופה.אין מדיניות אחידה של המלונות בנוגע לכך ויש לבדוק עימנו כל מקרה לגופו.


הערה חשובה


באי קו פנגן לא ניתן לבטל הזמנת מלונות בטווח של 30 יום ומטה כלומר במקרה זה המלונות גובים דמי ביטול מלאים במקרה של שינוי/ביטול הזמנה או חלקה.

ביטול טיולים

קנצ'נבורי/ג'יפים/אומגות 700 באט לאדם דמי ביטול.שאר הטיולים 500 באט לאדם דמי ביטול.

ביטול טיסת פנים

טיסות פנים-בדרך כלל מדובר בכרטיסים מוזלים עם תנאי ביטול קשוחים כגון:לא ניתן לבטל ולקבל החזר במקרה ביטול,לא ניתן לשינוי שעה,יעד או תאריך.נא לבדוק תנאי הכרטיס.

האם נדרשים חיסונים מיוחדים לפני נסיעה ?

דרישות חיסונים כפופות לשינויים וצריכות להיות מאושרות לפני היציאה.ייתכן שתזדקק לחיסונים נוספים,אנא פנה לרופא המשפחה שלך או למרפאות מטיילים לקבלת מידע נוסף. נא להתייעץ עם הרופא שלך לקבלת מידע מעודכן ומרשמים לחיסונים, דרישות למניעת הידבקות במלריה ומחלות נוספות הקשורות לאזורי הטיול שלך באסיה.

הודעה חשובה למשפחות מטיילות

ילד מוגדר כ"ילד" כל עוד לא הגיע לגיל 12:במידה וילד מתחת לגיל 12 ישן חינם בחדר הורים(זה נקרא "ילד חולק מיטת הורים") יש לשלם עבורו ארוחת בוקר ישירות למלון.המלונות בד"כ מאפשרים שהות של זוג הורים+2 ילדים מתחת לגיל 12 או זוג+3 ילדים בגילאי 3-8 .רוב המלונות בתאילנד לא ערוכים ללינה של משפחה 4-5 בוגרים בחדר אחד ולכן עבור משפחה של 5 מטיילים יש להזמין 2 חדרים צמודים.סוכני תאי פרדייז חיפשו ומצאו מספר מלונות המתאימים במיוחד למשפחות מטיילות המעוניינות ללון בחדרים סמוכים/דלת מקשרת .אנא בדקו זאת עם נציגנו..


כאשר משלמים עבור מיטה נוספת לילד מתחת לגיל 12 מקבלים ארוחת בוקר עבור אותו מטייל.במקרה ויש זוג+2 ילדים מתחת לגיל 12 אז יש לשלם עבור מיטה אקסטרה לילד אחד(כולל ארוחת בוקר אחת)+יש לשלם עבור ארוחת בוקר(כל יום) לילד השני(שחולק מיטת הורים) ישירות למלון.


בהזמנה של לפחות 3-4 מראש יש אפשרות להתחייבות מול המלון לקבלת חדרים עם דלת מקשרת,תלוי בזמינות חדרים במלון.


*חשוב לדעת כי ברוב המלונות בתאילנד מיטה נוספת בחדר היא מיטה מתקפלת/מיטת גלגלים.צ'ק אין במלונות בשעות 12:00-14:00 וצ'ק אאוט(פינוי חדרים)הוא בשעה 12:00

הזמנת חדרי מלון

לאחר שבחרתם מלון מבוקש וציינתם תאריכים מבוקשים,מספר מטיילים,גילאי ילדים מתחת לגיל 12(במידה ויש),כמות חדרים+מיטה אקסטרא* במידה ויש צורך וכדומה נציג של תאי פרדייז יבדוק עבורכם זמינות חדרים וישלח לכם חזרה מייל עם פרטי תשלום עבור הזמנתכם.במידה ואתם מעוניינים שנציע לכם מלונות מומלצים נוספים ציינו זאת . באופן עקרוני אנו עובדים עם רוב המלונות המומלצים(3-5 כוכבים)בכל רחבי תאילנד.

לגבי תשלומים

התשלום יתבצע בהעברה לחשבוננו בתאילנד ללא תוספת 3% עמלת חו"ל או בכרטיס אשראי בינלאומי בן 16 ספרות--עסקת ח"ול והסכום לחיוב הוא בבאטים.חשוב לדעת כי הבנק בתאילנד מחייב את בעלי כרטיס האשראי בתוספת 3% עבור שירותי הסליקה.נא לוודא מול חברת האשראי לפני ביצוע העיסקה שיש מסגרת אשראי מתאימה.

מה אפשר לאכול בתאילנד?

בתאילנד ניתן למצוא את כל האוכל המהיר אליו אנו רגילים כמו: סניפי מקדונלדס, פיצה האט, מסעדות של בתי חב"ד, פלאפל ועוד. מלבד זאת, האוכל התאילנדי זמין ומזמין והוא נחשב זול ביותר כמו למשל ארוחה ב - 30 באט וארוחה ב - 80 באט במקומות בהם יש הרבה תיירים.


כמובן שניתן למצוא בקלות מבחר גדול של אוכל בסגנון מערבי במסעדות רבות בכל רחבי תאילנד.

מהו מזג האוויר בדרך כלל בתאילנד?

בתאילנד ישנו מזג אוויר חם רוב ימות השנה. החודשים החמים הם חודשי אפריל עד יוני .בעוד שבנובמבר עד מרץ ישנם חודשים קרים יותר. הגשמים בתאילנד מתחילים מיולי עד אוקטובר.

קבלת שוברי הזמנה וכרטיסי טיסה

לאחר ביצוע התשלום אנו שולחים במייל מסודר שוברים למלונות,לטיולים וכרטיסי טיסה אלקטרוניים.

התקן פלאש לא נמצא