צור קשר
שלח
שם:
טלפון:
אימייל:
הערות:
+66-94-6814320
עברית English
חדשות ומבצעים בתאי פארדייז, ניתן לשנות טקסט זה דרך ממשק הניהול

התקן פלאש לא נמצא

חיפוש באתר
ממליצים
תאי פרדייז באינסטגרםתייגו את תמונותיכם ב #ThaiParadises ושתפו אותנו!
למה דרכנו

מדוע אנחנו?  

תאי פרדייז – נפלאות ומחוזות תיאלנד על מגש של כסף!

שירות אישי פרטני - טיול רחב וגדול!  
 
הסוכנים וצוות תאי פרדייז חתומים על אמנת שירות המעניקה לכם המטיילים שירות ואמינות ברמה גבוהה ללא תחרות תחת קורת גג אחת. אצלנו תוכלו לבצע הזמנת מלונות בכל רחבי תאילנד, טיולים מאורגנים וטיולים פרטיים בצפון תאילנד, איי הדרום, בנגקוק והסביבה.

עם תאי פרדייז תוכלו להתאים את הטיול האטרקטיבי ביותר לכם מתוך מגוון אפשרויות כגון: טיולי ג'יפים בצפון תאילנד ,טיולי יום, טיולים פרטיים, הזמנת טיסות פנים, טיסות בינלאומיות, העברות ואיסופים משדות התעופה ועוד.

בתאי פרדייז תוכלו לקבל מענה 24 שעות מסביב לשעון.

שמירה על מחירים אטרקטיביים בכל זמן
 
תאי פרדייז היא חברה גדולה עם מחירים קטנים הנותנת שירות לקוחות אישי ברמת בוטיק ובמחירים שווים לכל כיס.
 
שירות ואמינות המעניקים למטיילים חבילה כוללת שתהווה מעין "עגלת קניות" מוזלת של הטיול עם מחירים ותנאי תשלום נוחים ללא תחרות.

ליווי צמוד, טיפים והדרכה
 
ההתקשרות מולנו מתבצעת בסיועו של צוות מיומן המעניק למטיילים ליווי צמוד מרגע תחילת ההתקשרות עימנו אל שלב ההזמנות, בזמן הטיול שלכם ועד רגע חזרתכם לארץ.
 
חברת תאי פרדייז מתקשרת בחוזים ישירים מול מלונות בכל מקום - דבר המאפשר למטיילים לקבל מחירי מלונות זולים ואטרקטיביים במיוחד.

תאי פרדייז – מדברים מניסיון
 
צוות תאי פרדייז יכול לומר בגאווה "אנחנו היינו בכל המקומות שהמטיילים שלנו יטיילו בקרוב!" המלונות איתם אנו עובדים זכו ועדיין זוכים מדיי כמה חודשים לביקור אישי של צוות סוכנים שלנו אשר עמדו על טיבם של המלונות וסיננו אותם בשבילכם.
 
במלונות שבחרנו התארחו עשרות אלפי לקוחות שלנו, החל מזוגות, יחידים, משפחות וקבוצות מטיילים אשר היו וחזרו עם משוב חיובי בכל הנוגע לשרות, לחדרים, למסג'ים ולארוחות בוקר המפנקות שקיבלו.
 
תנאי ביטול דרכנו מאוד נוחים והוגנים
 
אנו לא גובים דמי ביטול במקרה של ביטול (לפני ההגעה לצפון )של טיולי ג'יפים מאורגנים ,טיולי יום אחד או כל אטרקציה אחרת  בצפון תאילנד מכל סיבה שהיא
אנו לא גובים דמי ביטול  במקרה של ביטול טיולי אומגות לפני ההגעה לצ`יאנג מאי

התקן פלאש לא נמצא